Ніколи не пробачимо, ніколи не забудемо…
Дата: 04.06.2026 12:03
Кількість переглядів: 6

Ніколи не пробачимо, ніколи не забудемо…
4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Цей день – нагадування про непоправну втрату для всього народу. У закладі класними керівниками проведені години спілкування «Янголи, які тримають небо», «Діти, які ніколи…», та урок-реквієм «Загублене дитинство». Школярі також переглянули та обговорили документальний відеофільм «Луна трагедії: Понівечене дитинство». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинних дітей.
Ми ніколи не пробачимо і ніколи не забудемо кожного вкраденого життя. Світла пам'ять усім дітям, чиї ангельські крила обпалила війна.







