A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Саївський ліцей
Синівської сільської ради Сумської області

Пам'ятки

 

Авторитет - основа виховання 

 

  Вимогливе ставлення до себе – основа авторитету батьків.  У дорослих не повинно бути розходжень між словом і ділом.

 Основою авторитету являється життя  і робота батьків. Їх громадські справи, поведінка, відношення до оточуючого, відповідальність за виховання дітей перед суспільством, перед самим собою.

 Важливо створювати  емоційно–позитивну атмосферу в сім’ї. Дотримуватися педагогічного такту у відношенні одне з одним, з дітьми.

  Сприятлива атмосфера сімейного відношення створюється тоді, коли батьки з повагою відносяться до проблем своїх дітей і їх друзів.

   Необхідно по можливості частіше проводити цікаві сімейні дозвілля, де дитині з іншої сторони розкриваються дорослі члени сім’ї: батько і мати постають веселими, дотепними, цікавими людьми.

   Духовне спілкування з дітьми – одна з умов, яка підтримує авторитет батьків.

 При цьому важливе змістовне спілкування з дитиною: читання дитячих книжок, різноманітні спільні заняття та ігри, залучення дитини до корисних справ батька та матері (заняття спортом, рукоділля, художньою самодіяльністю, колекціонування…)

   Дітей дошкільного віку недаром називають «чомучками». Намагаючись зрозуміти оточуюче життя, вони задають безліч запитань. Важливо проявити терпіння і такт, відповідаючи на дитячі запитання.

   Довірливі стосунки між дорослими і дітьми встановлюються і в тих випадках, коли батьки вміють признаватися в своїх помилках.

 З обіцянками батьки повинні бути особливо обережними. Невиконання обіцяного необхідно добре пояснити. Не слід давати обіцянок, які неможливо виконати. Дітям дошкільного віку неможна говорити неправду. Фальшивість в словах батька чи матері дитина тонко відчуває.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень